Thyme

Paradox. Takový byl název módní přehlídky, která se uskutečnila minulý pátek v brněnské Industře, a to v rámci projektu Cut&Sew. Jelikož se podobných akcí v Brně příliš mnoho nekoná, nemohla jsem si ani tuhle nechat ujít. A při takové příležitosti se hodilo vyzkoušet něco nového.
Paradox. It was the name of a fashion show which took place last Friday at Industra in Brno within a project Cut&Sew. There are not so many events like that in Brno, so I could not miss it. And on that occasion it came in handy to try something new.

01

Na stránce tatuu.cz, kterou jsem měla v uloženou v oblíbených záložkách už nějakou tu dobu, jsem si znovu začala prohlížet všechny ty jejich krásné obrázky a texty, které slouží jako dočasné tetování. No a jelikož se mi tetování líbí, říkala jsem si, že by mohlo být skvělé tohle vyzkoušet! Po delším přemýšlení jsem si vybrala a objednala tetovačku v podobě tymiánu. (Pokud byste chtěli vědět proč, tak nevím. Nemám totiž k tymiánu jako rostlině nijak zvláštní vztah, přesto mě nějakým způsobem přitahoval.)
On the page tatuu.cz, which I had in my favorite tabs for a long time, I started to browse their beautiful images and inscriptions again. These can be used like a temporary tattoo. I said to myself it can be amazing to use it, because I like tattoo. After a long thinking I decided to order a picture of thyme. (If you would like to know why, I really don’t know. I have any special relationship with thyme as a plant, nevertheless it attracted me somehow.)

Pokud tedy toužíte po chvilkové změně vzhledu a zároveň takovém netradičním doplňku na akci, jakou byl třeba právě onen Paradox, neváhejte se inspirovat!
If you want to change your look for a while or if you want an unusual accessory for an event like Paradox, don’t hesitate to inspire!

03

No a co se na celé akci vlastně dělo? Přehlídku zahájila skvělá kapela Ghost of You (na jejíž koncert bych se vypravila klidně i jen tak!), jejíž pódium bylo situované doprostřed hlavní haly a obklopeno molem ze všech tří stran. Po něm se po chvilce začali procházet modelové a modelky, oděni do kolekcí od návrhářů Jana Černého (Jan Cerny Wear), Terezy Chmurové (Chmurovat) a Martina Čapka. Modely to byly zajímavé, přesto mě daleko více bavila doprovodná hudba. K prohlédnutí tam bylo také několik pop-up stánků značek jako například KOIVU nebo Pokojík. Znáte je?
And what was the whole event about? The show started by an amazing band Ghost of You (whose concert I would certainly visit!). After a while models started to walk on a runway dressed in collections from fashion designers Jan Cerny (Jan Cerny Wear), Tereza Chmurova (Chmurovat) and Martin Capek. The models were pretty interesting, but I liked more the music in background. You could also visit some pop-up stands of brands like KOIVU or Pokojik. Have you known them?

Pokud jste se akce zúčastnili, jak se vám tam líbilo? A vy, co jste nemohli, tak nezoufejte – jistě se brzy uskuteční v Industře něco podobného!
If you attended the event, how did you like it? And the others, don’t despair – there surely will take place something similar soon at Industra.

Foto report pro Streets of Brno si můžete prohlédnout zde.
You can also check out a photo report for Streets of Brno here.

02
04
05
top, bag – Zara

skirt – Reserved
shoes – Vagabond

ph/ by Daniela

2 thoughts on “Thyme

  1. Ty seš ale krásná :O :)!
    Škoda, že je Brno přeci jen o kousek dál, ale kdyby se nějaká taková akce konala blízko domova, hned bych šla, vždycky se tam dá poznat spousta nových věcí (třeba dobrá kapela :D). A tymián je skvělý, nemůžu říct, že bych přímo nějak tetování vyhledávala, ale líbí se mi :).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *