Instameet

Instagram. Jedna aplikace, tisíce uživatelů, miliony sdílených radostí. Znáte ho? Pro mě znamená mnoho. Je to každodenní zábava, která s sebou nese dávku inspirace. Je věrným společníkem na cestách a můžete díky němu poznat plno skvělých lidí, což se přihodilo i mně.
Instagram. One app, thousands of users, millions of shared joys. Are you familiar with it? For me it means a lot. It is a daily fun that brings a lot of inspiration. It is a faithful companion on your travels and you can also meet lots of amazing people because of it, which happened to me.

A proč o něm píši zrovna dnes? Je to na den přesně týden zpátky, co se v Brně konal první Instameet. Tedy sraz lidí, co je Instagram prostě baví. Sjeli se sem z celé České republiky, aby sdíleli své nadšení a zkušenosti, které se týkají všeho možného ohledně Instagramu. Převážně to ale bylo focení, které je pro tuto aplikaci docela klíčové.
And why am I writing about it today? It is exactly a week ago when the first Instameet in Brno took place. It was a meeting of people who really like Instagram. They came together from across the Czech Republic to share their enthusiasm and experience of all sorts regarding Instagram. Though mainly it was about photo shooting which is a key thing about this app.

Celá akce se konala v Mariánském údolí. Slunce svítilo a ve vzduchu bylo cítit přicházející jaro. Vydali jsme se vstříc neznámému. Procházeli jsem kolem jezer, kde se mi (doufám) povedlo zachytit zdejší atmosféru.
The event was held in Marian Valley. The sun was shining and we could smell the coming spring in the air. We went into the unknown. We walked around the lakes where I (hopefully) managed to capture the atmosphere there.

IMG_6565

Na fotce je pár skvělých fotografů známý jako Couple of Prague. A pokud by vám nestačila stránka plná překrásných fotek, mrkněte kromě toho také na Instagram Elišky a Lukáše. Nebudete litovat!
In the picture there are two great photographers known as Couple of Prague. And if you would like to see more pictures besides on their website, you can also visit Instagram of Eliska and Lukas. You will not regret!

Můj profil potom najdete tady.
You can find my profile here.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *